KONST / Litografier / Färglitografi 13016147
nr 1301 6147
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, "Its a beautiful day". Signerad, numrerad XVII/XXV, daterad 1971. Oramat löst blad. Bladets mått: 59x42 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:11:36
20/1 12:31:01